cloudHub

Сучасні швидкісні сервіси для безпечної, вільної і ефективної роботи бухгалтера.
У комплексі і окремо. Замовте на тест будь-який!
безпека даних: захист бухгалтерії підприємства

Тільки логін і пароль для роботи

Не потрібно прив'язуватися до одного комп'ютера або робочого місця: тепер Ви можете працювати звідки і коли Вам зручно через звичайний браузер.
кваліфікаційні вимоги до бухгалтера

Підвищення кваліфікації бухгалтера

"Хмарна" бухгалтерія та електронний документообіг в Україні - не віддалене майбутнє, а реальність найближчих декількох років. Робота з нами сьогодні дозволить Вам впевнено відчувати себе на ринку праці завтра.
бухгалтерські консультації онлайн і супровід 1с в хмарі

Більше незалежності від комп'ютера

Тепер не так важливо, наскільки новий у Вас комп'ютер, чи вистачає пам'яті і налаштований антивірусник. Основне навантаження лягає на наші хмарні сервери, а Ви працюєте з ними через звичайний браузер або RDP-клієнт.
настройка віртуальної АТС і інтеграція з 1с

Всі сервіси у одного постачальника

Ми підключімо Вам всі сервіси, необхідні для бухгалтерської роботи. А також: вирішимо питання зміни конфігурації, доопрацювання, налаштувань, усунення неполадок, проконтролюємо виставлення рахунку, замовимо акт звірки. Погодьтеся, зручно спілкуватися з одним менеджером по всім бухгалтерським продуктам?
Бухгалтерські семінари в києві, консультування по електронній звітності

Єдине бухгалтерське середовище

Ставши нашим клієнтом, Ви можете підписатися на отримання інформації про нові сервіси для бухгалтерів, які ми впроваджуємо. А також: інформацію про бухгалтерських вебінарах нашого партнера Inlife Консалтинг, курсах для бухгалтерів.
офіційний сайт ліга законів і дилер ліги в київській області

Комплексна знижка

Клієнти порталу можуть отримати постійну істотну скидку на щомісячне обслуговування сервісів, яка збільшується пропорційно ціни обслуговування. Крім цього, кожен клієнт має 5% знижку на бухгалтерські вебінари партнера Inlife Консалтинг.

Бухгалтерські вебінари від InЛайф Консалтинг